Rozsvícení vánočního stromu spojené s Mikulášskou nadílkou

Teploty lehce pod bodem mrazu, patnáct centimetrů čerstvého sněhu a bezvětří. Takové krásné zimní počasí si užili voděradští občané, kteří v neděli 3. prosince vyrazili na náves na rozsvícení vánočního stromu spojené s Mikulášskou nadílkou. Na úvod všechny přivítala Lenka Plevačová a starosta obce Jan Řehůřek. V programu pak vystoupily děti ze Základní školy Voděrady a dětských skupin Sluníčko a Bublinky. Nakonec přijel i anděl s Mikulášem v doprovodu skupiny čertů. Za básničku či písničku rozdali dětem balíčky dobrot. Na zahřátí nemohl chybět ani punč a svařák.

« z 2 »

Vánoční jarmark

V sobotu 2. prosince uspořádal Sbor pro občanské záležitosti ve spolupráci s Obecním úřadem Voděrady vánoční jarmark. Děti si mohly vytvořit svoji vlastní baňku nebo namalovat sádrový odlitek s vánočním motivem v tvořivé dílně. Ke zhlédnutí byly vystaveny obrazy voděradského rodáka Bohumíra Staníčka. Načerpat vánoční atmosféru a podpořit drobné prodejce přišlo nespočet voděradských občanů. Zboží, které prodejci nabízeli, si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

« z 2 »

Hlášení obecního rozhlasu ze dne 1.12.2023

Z důvodu nesjízdnosti vozovek dnes nebyly  některým občanům vyvezeny popelnice. Náhradní termín svozu bude oznámen v rozhlase.

Žádáme občany, aby neparkovali svá vozidla na chodníku z důvodu údržby.  V místech, kde budou stát auta na silnici , silnice nebude prohrnuta.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 2. 12.  v 10:15 hod. prodávat: hnědé kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10 Kč/ks.

V sobotu 2.12. v 11:00 proběhne před obecním úřadem prodej krmných směsí pro hospodářská zvířata od 335 Kč za 25 Kg, slunečnice 26 Kč/kg a výkup králičích kůží. Výkupní cena 20 Kč.