Setkání jubilantů

V sobotu 25. června se v hospůdce Na Návsi sešli všichni občané, kteří v minulém a letošním roce oslavili nebo oslaví své významné životní jubileum. Obecní úřad pro ně pořádal malé setkání, na kterém chtěl všem jubilantům popřát vše nejlepší. Na úvod promluvil starosta obce a spolu s místostarostkou předali všem malé dárky – knihu Blanensko z nebe a dámám květinu, pánům lahvinku vína. K nahlédnutí byla k dispozici stará fotoalba, kterými přítomní rádi zalistovali.

« z 2 »

Odpočet vodoměrů

Vodárenská společnost Boskovice oznamuje, že ve dnech 24.6. – 29.6. v době od 8 do 14 hodin bude pracovník  vodáren provádět odpočty vodoměrů. V případě nepřítomnosti zanechte lístek s konečným stavem vodoměru na viditelném místě.

Hlášení obecního rozhlasu 20. 6.

*Český telekomunikační úřad oznamuje, že v našem regionu bude zahájeno uvádění do
provozu základnových stanic nových mobilních sítí, což bude znamenat pro obyvatele zlepšení kvality a dostupnosti mobilních datových služeb. Nicméně uvedená skutečnost může za určitých nepříznivých podmínek způsobit zhoršení kvality příjmu televizního signálu přes anténu. V souladu s platnou legislativou (zákon č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a změně některých souvisejících zákonů) je v tomto případě odstranění rušení Vašeho televizního příjmu povinen zajistit provozovatel základnové stanice mobilní sítě (mobilní operátor). Pokud se Váš televizní signál zhorší, doporučuje ČTÚ postupovat podle zásad, které jsou detailně uvedeny v příloze.

Informační_dopis_města_obce

 

*Vinařství Holánek přijede ve středu 22.6.2022 s pojízdnou vinotékou. Přiveze kvalitní sudová a lahvová vína. Tento týden bude za zvýhodněnou cenu polosladké Frizzante Sarah za 160 Kč (běžně 200 Kč) a suché Chardonnay za 140 Kč (běžně 180 Kč). Vinotéka bude jezdit jednou za dva týdny a bude stát od 18:50 – 19:00 před Jednotou Coop.

Záměr pronájmu

Obec Voděrady v souladu s ustanovením § 39 odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění, zveřejňuje tímto záměr dlouhodobého pronájmu 10 let části parcely č. 335/43 v k. ú. Voděrady u Kunštátu, o hrubé výměře 30 m2.

Záměr

Hlášení obecního rozhlasu 15.6.

*TJ Voděrady si dovoluje pozvat svoje členy na valnou hromadu, která se uskuteční           v pátek 17.června na hřišti od 19 hodin

 

*Drůbežárna Prace bude v pátek 17.6. v 10:15 hod. prodávat: roční slepice, mladé kuřice a chovné kohouty, krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

 

 

Hlášení obecního rozhlasu 13.6.

*Sportovní kroužek TJ Voděrady pořádá ve středu 15. června od 18.00 do 19.00 výlet na plavání do lázní Boskovice.

*Bavič a zpěvák Vláďa Hron, imitátor Petr Jablonský, moderátor Aleš Cibulka a zpěvačka Nikola Votrubová vystoupí v pátek 17. června od 18:30 v letním kině v Lysicích.