Hlášení obecního rozhlasu 14. 4.2021

*Prodejna Coop ve Voděradech oznamuje, že se mění otevírací doba ve čtvrtek. Od 15. 4. 2021 bude otevřeno od 7.30 do 16 hodin.

*Firma TOPAK – Továrna paličkovaných krajek v Drnovicích, hledá do jednosměnného provozu šičku nebo švadlenu na krajkářskou dokončovací dílnu. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost a chuť do práce.                 Zájemci hlaste se osobně ve firmě TOPAK v Drnovicích nebo telefonicky na telefonním čísle 516 472 116.

*Firma JUKKA bude prodávat v úterý 20. dubna 2021 v čase 13.45 – 14.15 hodin před prodejnou Coop ve Voděradech následující stromky k jarní výsadbě: jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky, stálozelené magnólie, převislé vrby, sazenice jahod  a jiné. 

*Knihovna Voděrady informuje všechny občany, že bude od pátku 16. dubna znovu otevřena. Výpůjční doba zůstává stejná od 17:00 do 19:00. Prosíme všechny občany, aby do knihovny vstupovali jednotlivě se správně nasazeným respirátorem. Prosíme rovněž o  dezinfekci rukou a dodržování dvoumetrových rozestupů.

*Zveme všechny občany v sobotu 17. dubna na akci Ukliďme Česko, ukliďme Voděrady. Sraz účastníků je v 9:00 u kulturního domu. S sebou pevnou obuv, pracovní rukavice a dobrou náladu. Drobné občerstvení zajištěno.