Hlášení obecního rozhlasu

Sdělení svozové firmy TS Malá Haná s.r.o. ke svážení komunálního odpadu – přistavené pytle s odpadem – S ohledem na současnou situaci ( ale i do budoucna) nebudou sváženy přistavené pytle u popelnic se směsným odpadem, ale pouze nádoby.  Dle legislativy jsou povinni občané odpad odkládat do k tomu určených nádob, což znamená, že pokud tvoří domácnost více odpadu musí si pořídit další popelnice. A ty jim budou samozřejmě vyvezeny. Pokud chceme veškerý odpad vážit tak musí tyto pytle závozníci znovu doslova nacpat do nádoby a znovu vyklopit s vážením. Tím se prodlužuje svoz a obec to pak stojí více financí. Závozníci naší firmy budou vybaveni letákem, který budou dávat pod víka nádob s odůvodněním, proč pytle zůstaly nesvezeny.

Sběrný dvůr bude v sobotu dne 18.dubna 2020 v provozu v době od 9,00 hod do 11,00 hod.

TJ Voděrady oznamuje, že je již v nepřetržitém provozu tenisový kurt Voděrady. Možnost zakoupení permanentky je u správce kurtu p. Nováka – Voděrady čp. 98 informace na telefonním čísle +420 603 393 900.

Drůbežárna PRACE bude v sobotu dne 18.dubna 2020 v 10:15 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny a krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky – cena za 10 Kč/ks.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777 888 332.