Hlášení obecního rozhlasu

Drůbežárna PRACE bude ve čtvrtek dne 17.září 2020  v 10,15 hod. prodávat u prodejny COOP ve Voděradech mladé kuřice, roční slepice, chovné kohouty, brojlerová káčata, jatečné kachny  krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky – cena 5 Kč/ks.

Dovolujeme si Vás informovat, že firma ADITIS s.r.oBožetěchova 36, 612 00 Brno bude v obci Voděrady provádět práce spojené s vyhledáním a zaměřením stávajících sítí nízkého napětí pro společnost E.ON.,  s jejich pohybem není spojen žádný vliv na omezení dodávky elektrického proudu.

Informujeme všechny občany o zahájení plánované stavby „Voděrady – oprava vodovodu u hřiště“, které se týká komunikace od domu čp. 70 až k hornímu vstupu na hřiště. Zahájení stavby je od pondělí dne 7.9.2020 a termín plánovaného ukončení je dne 30.11.2020. Po celou dobu stavby bude jeden pruh silnice ke hřišti průjezdný,  v současné době se provádí řezání povrchu silnice, po ukončení budou následně prováděny výkopy, které budou vždy po ukončení pracovní doby zahrnuty.